Shadow Of Ninja


 
IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Iryoujutsu

Go down 
AutorWiadomość
Sinico
Chunin
Chunin
Sinico

Konoha :


PisanieTemat: Iryoujutsu   Sob 3 Paź - 16:04

1.Gedokuyaku


Ninja medyczny znający tą technikę, potrafi przygotować antidotum na różne trucizny. By móc to zrobić, musi mieć do dyspozycji daną truciznę oraz inne specjalne składniki, jak np. zioła. Antidotum to przeważnie płyn lub zastrzyk. Ilość powstałego antidotum oraz jego skuteczność (niektóre tylko niwelują truciznę w naszym ciele, inne oprócz tego mogą nawet zapewniać całkowitą odporność na daną substancję) zależy od umiejętności medyka oraz od rodzaju trucizny.
Ranga:D
Pobiera Chakry:5%
Czas do następnego użycia:3 posty

2.Chiyute bo jutsu


Technika uzdrawiania. Medyk koncentruje swoją Chakrę w ręce a następnie przykłada ją do chorego narządu. Uzdrawiającą energię można zarówno używać do leczenia swoich ran, jak i ran kompanów. Jednakże, jeśli rana jest zbyt głęboka, bądź zostało uszkodzone jeden z najważniejszych organów tj. serce, płuca, itd., technika może nie pomóc.
Ranga:C
Pobiera Chakry:10%
Czas do następnego użycia:6 postów

3.Shousen Jutsu


Technika przydatna na uleczeni elekkich ran, swoich jak i innej osoby. Po dotknieciu dlonia zranionego miejsca istnieje mozliwosc ze lekka rana zostanie uleczona.
Ranga:C
Pobiera Chakry:8%
Czas do następnego użycia:5 postów

4.Jikken Shigai


Jest to technika dzięki której możemy zapieczętować ciała zabitych shinobi w zwoju.Po zapieczętowaniu ciało nie ulega rozkładowi dzięki czemu możemy w dowolnym momencie użyć ciała i eksperymentować na nim.
Ranga:C
Pobiera Chakry:10% za jedno ciało
Czas do następnego użycia:3 posty

5.Deri gaidoku no jutsu


Wokół rąk medyka pojawiają się bańki, które możemy zanurzyć w czyimś ciele. Bańki automatycznie pochłaniają substancje, które nie powinny znajdować się w organizmie, np. trucizny.
Ranga:B
Pobiera Chakry:15%
Czas do następnego użycia:6 postów

6.Naosute no jutsu


Tą techniką można uleczyć poważniejsze obrażenia, takie jak głębsze rany, małe złamania lub krwotok zewnętrzny. Wymaga trochę większego doświadczenia niż poprzedniczka.
Ranga:B
Pobiera Chakry:20%
Czas do następnego użycia:10 postów

7.Chakra no mesuUżytkownik tego zaawansowanego, medycznego Jutsu koncentruje Chakre wytwarzając silną aurę wokół swoich rąk. Przeznaczenia tej techniki jest tylko jedno - uszkodzenie tkanki mięśniowej, bądź jak się później okazuje także i struktury szkieletowej przeciwnika. Aby do tego doszło, niezbędny jest fizyczny kontakt.
Ranga:B
Pobiera Chakry:8% za turę.
Czas do następnego użycia:7 postów

8.Ranshinshou


Technika, w której ninja przemienia swoją chakrę w impuls elektryczny i uderza w centralny ośrodek nerwowy znajdujący się z tyłu głowy. Impuls podąża do mózgu i zmienia przepływ energii w układzie nerwowym. Skutkiem tego ataku jest kompletne zmieszanie połączenia między mózgiem a ciałem. Gdy przeciwnik chce ruszyć lewą ręką, rusza prawą nogą itd. Wyjście z tak trudnej sytuacji udaje się tylko niektórym nadzwyczajnie uzdolnionym ninja. Technika przestaje działać po paru minutach.
Ranga:A
Pobiera Chakry:23%
Czas do następnego użycia:10 postów
Czas trwania:1 tura

9.Shikon no jutsuTa technika polega na udawaniu martwego. Nawet najlepsi ninja nie mogą wyczuć "udawanej śmierci". Dzieje się tak dlatego, że ninja używający "Shikon no jutsu" zdolny jest zatrzymać puls krwi oraz oddech na wiele minut. Technika stosowana jedynie przez najwyższej rangi medyków.
Ranga:A
Pobiera Chakry:10% za turę(maks 2 tury)

10.Koiyasute no jutsu


Zaawansowana technika lecznicza. Za jej pomocą możemy wyleczyć poważne uszkodzenia ciała, wewnętrzne jak i zewnętrzne, a nawet choroby.
Ranga:A
Pobiera Chakry:26%
Czas do następnego użycia:14 postów

11.Jika Jukusei


Jika Jukusei jest techniką używaną przez Kabuto. Gdy Kabuto pod czas walki zostanie dosyć poważnie zraniony, może zastąpić stare komórki nowymi. Technika ta zabiera sporo Chakry.
Ranga:A
Pobiera Chakry:30%
Czas do następnego użycia;15 postów

12.Naikairai no justu


Technika pozwala medycznemu ninja użyć włosów rannego jako środek przekazu, by zrekonstruować uszkodzoną tkankę ciała. Poszkodowany będzie umieszczony w centrum kwadratu zaznaczonego z obrządkami dla postępowania. Jeden medyczny ninja siądzie w każdym kącie, by w razie czego pomóc w procesie przekształcenia komórki (np gdyby jednemu z medyków zabrakło Chakry itp.).
Ranga:A
Pobiera Chakry:30% każdemu shinobi
Czas do następnego użycia:18 postów

13.Ninpou: Souzou saisei


Technika, która ściśle wiąże się z Tsunade i może być wykonana tylko przez nią. Polega ma uwolnieniu leczniczej Chakry, skoncentrowanej na jednym punkcie ciała (w przypadku Tsunade jest to czoło). Shinobi, poprzez jej kontrolowanie może stymulować komórki do nawet 1000 razy szybszego podziału. Powoduje to natychmiastową regenerację każdych, nawet najpoważniejszych ran, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Niestety, jej użycie powoduje wiele efektów ubocznych, min. znaczne skrócenie sobie czasu życia.
Ranga:A
Czas do następnego użycia:1 raz na walkę
Czas trwania:15 postów

14.Tensei no jutsu


Jest to technika odkryta przez Chiyo. Jako Ninja marionetkarz, przez wiele lat w czasach młodości, ona i inni Shinobi szukali sposobu, żeby ożywić swoje marionetki. Podczas tych poszukiwań Chiyo odkryła tę technikę. Polegała ona na przekazaniu swojego własnego życia martwej osobie. W ten sposób nieżywa osoba wracała do życia, jednakże użytkownik jutsu tracił za to swoje. Jutsu to więc wymaga wielkiego poświęcenia. Chiyo wskrzesiła w ten sposób Gaarę, za co dała swoje własne życie.
Ranga:S
Czas do następnego użycia:Po wykonaniu technki giniemy
Pobiera Chakry:60%(może wspomóc nas inny shinobi)

15.Jintai sosei no jutsu

Bardzo zaawansowana technika medyczna. Polega na odbudowie zniszczonych, oderwanych, odciętych itd kończyn (ręce, nogi). Jest to wygodna technika bo nie potrzeba żadnych pieczęci, ale Jutsu pochłania strasznie dużo chakry. Takie odbudowywanie wymaga skupienia i czasu.
Ranga:S
Pobiera Chakry:48%
Czas do następnego użycia:15 postów

NIEKTÓRYCH TECHNIK MEDYCZNYCH NIE JESTEŚMY W STANIE WYKONAĆ PODCZAS WALKI!

_________________Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://sonrpg.forumpolish.com
 
Iryoujutsu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shadow Of Ninja :: Administracja i Gracze :: Techniki :: Inne Techniki-
Skocz do: