Shadow Of Ninja


 
IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Ninjutsu rangi B

Go down 
AutorWiadomość
Sinico
Chunin
Chunin
avatar

Konoha :


PisanieTemat: Ninjutsu rangi B   Sro 30 Wrz - 11:08 1. Rasengan


  Zaawansowane jutsu wymagające od użytkownika znakomitej kontroli chakry. Samo opanowanie techniki składa się z trzech etapów. Co ciekawe, ten atak do poprawnego działania nie wymaga żadnych specjalnych pieczęci. Mówiąc krótko - użytkownik wytwarza wir chakry w jednej z rąk, który jest utrzymany w formie małej kuli. Po zetknięciu z jakaś przeszkodą rozrywa ją na strzępy. Zdecydowanie atak ten przewyższa Chidori.

  Pobiera Chakry: 19%
  Czas do następnego użycia:7 postów


 2. Odama Rasengan


  Technikę tą stworzył Naruto podczas swojego treningu z Jiraiyą. Jest to nic innego jak ulepszona wersja zwykłego Rasengana. Różni się od niej tylko większą ilością użytej chakry, prawdopodobnie zwiększając również jej prędkość rotacyjną. Bezpośrednie przyjęcie na siebie Oodama Rasengana w większości przypadków kończy się śmiercią.

  Pobiera Chakry: 21%
  Czas do następnego użycia:8 postów
  Wymagane:Rasengan


 3. Chakra no Gaihi


  Do wykonania techniki potrzebne są nie małe pokłady Chakry. Chakra nakłada się na nas co daje nam mocną obronę. Technika ma także zastosowanie w ataku. Po opuszczeniu chakry nałożonej na skórę powstaje fala uderzeniowa.

  Pobiera Chakry: 18%
  Czas do następnego użycia:6 postów


 4. Gama Daira Kage Ayatsuri no jutsu


  Nachodzimy na cień przeciwnika, po czym kontrolujemy jego ruchy. Nie można używać żadnych jutsu pod ta technika. Po opuszczeniu techniki, możemy wykonywać jutsu.

  Pobiera Chakry:17%
  Czas do następnego użycia:8 postów


 5. Hari Jizou


  Jutsu opracowane i wykorzystywany wyłącznie przez Jiraiyę. Polega na zmodyfikowaniu swoich włosów za pomocą chakry tak, by zamieniły się w tysiące ostrych jak brzytwach igieł, którymi można zasłonić się przed wrażliwym atakiem. Warto dodać, że przy okazji włosy znacznie się wydłużają i zaczynają sięgać ziemi.

  Pobiera Chakry:20%
  Czas do następnego użycia:6 postów


 6. Kage Bushin no jutsu


  Technika, znajdująca się w Zakazanym Zwoju. Przy pomocy Mizuki'ego, dostał się on w ręce Naruto. Ten po dość krótkim czasie zdołał opanować tylko tą technikę. Technika ta pozwala na stworzenie kopii cienia. W przeciwieństwie do podstawowej techniki Bunshin no Jutsu, tworzy klony, które nie są kopiami, ale prawdziwymi istotami. Kage Bunshin no Jutsu jest bardzo przydatną techniką. Dzięki niej Naruto pomaga sobie w trudnych sytuacjach. Podczas Drugiego egzaminu Selekcji Chuunin, właśnie przy pomocy tej techniki Naruto i jego drużyna z łatwością przetrwali pięć dni w Lesie Śmierci. Technika ta jest dobrze znana bardziej doświadczonym ninja. Wielkim minusem techniki jets to, ze chakra dzieli się równo pomiędzy klony. Po zniszczeniu klonów chakra do oryginału nie wraca. Gdy Bunshiny zostaną zniszczone, ich doświadczenia wracają do oryginału.

  Pobiera Chakry i czas do następnego użycia:
  8%-za jednego klona/3 posrty
  15%-za 3 klony/8 postów
  24%-5 klonów/10 postów
  30%-8 klonów/14 postów
  40%-14 klonów/1 raz na walkę


 7. .Nikutai Kassei


  Technika przyśpiesza szybkość działania naszych mięśni i usprawnia je. Dzięki owej technice mięśnie wolniej się męczą, Taijutsu jest dla nas łatwiejsze. Minusem techniki jest nie mała ilość pobieranej chakry.

  Pobiera Chakry:20%
  Czas do następnego użycia:10 postów
  Czas trwania:2 tury


 8. .Hitei Mushou


  Po uformowania pieczęci Tygrys i otwarciu ust przez wykonującego, z ust zaczynają wylatywać setki małej igieł. Techniki nie zalicza się do zabójczych, ale kto by chciał być ofiarą tej techniki?

  Pobiera Chakry/czas do następnego użycia:
  40 igieł-15%/8 postów
  80 igieł0-20%/12 postów
  150 igieł-30%/14 postów


 9. .Shoushagan no jutsu


  Technikę można zaliczyć do szpiegowskich. Znana w Polsce jako "Technika kradzieży twarzy. Dzięki tej technice możemy założyć na swoją, twarz swej ofiary. W każdym momencie można ją zdjąć. Ofiara umiera po wykonaniu techniki.

  Czas do następnego użycia:1 raz na walkę
  Pobiera Chakry: 23%


 10. .Ranji Shigumi no jutsu


  Technika ma na na celu wydłużenie swoich włosów, po czym zaatakowanie nimi użytkownika. Gdy wykonujący złapie ofiarę we włosy, wydłuża je z czego tworzą się kolce. Przebijają one użytkownika. Można powiedzieć, że jest to ulepszona wersja Hari Jizou.

  Pobiera Chakry: 20%
  Czas do następnego użycia:8 postów


 11. .Sougu Tensakai


  Bardzo trudna technika do zablokowania. Użytkownik wyrzuca zwój z zapieczętowaną w nim bronią nad głowę przeciwnika, jakieś 10 metrów nad niego. Po wypowiedzeniu nazwy techniki przez wykonującego, zaczyna się spektakl. Ze zwoju zaczyna spadać grad przeróżnej brody. Przeciwnik praktycznie nie ma gdzie uciec. Są sposoby na unik, ale rozwikłanie zagadki zostawiam wam, użytkownicy.

  Pobiera Chakry: 30%
  Czas do następnego użycia: 4 posty
  Wymagane: Przygotowany zwój z zapieczętowanymi broniami. (Do kupienia w sklepie)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://sonrpg.forumpolish.com
 
Ninjutsu rangi B
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shadow Of Ninja :: Administracja i Gracze :: Techniki :: Ninjutsu-
Skocz do: