Shadow Of Ninja


 
IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Klan Souseji

Go down 
AutorWiadomość
Sinico
Chunin
Chunin
Sinico

Konoha :


PisanieTemat: Klan Souseji   Sob 3 Paź - 13:40

1.Sougishiki


Podstawowe jutsu etgo klanu. Polega na obudzeniu brata/siostry śpiących zazwyczaj głową w dół. Po przebudzeniu dzielą oni tylko nogi, reszte tłuowia mają osobne co ułatwia im obronę.
Ranga:D
Pobiera Chakry:10% aktywacja/5% dezaktywacja
Czas do następnego użycia:5 postów

2.Uradzuke


Po przebudzeniu, bliźniak jest w stanie wspomagać swojego brata/siostrę w atakach Taijutsu. Polega to na tym, że zamiast wyprowadzić cios z oczywistego miejsca (pięść, noga, głowa), bliźniak uderza nogą np. z klatki piersiowej brata/siostry. Jest to jednak dość męczące dla ‘głównego bliźniaka’. Wymaga aktywnego Sougishiki.

Ranga:D
Pobiera Chakry:10% uderzenie/20% technika
Czas do następnego użycia:2 posty

3.Taren Ken


Specjalna technika Taijutsu możliwa do wykorzystania tylko przez Souseiji. Polega na tym, że bliźniak wyłania swoją rękę zaraz pod tą oryginalną, ‘głównego brata/siostry’. Całość polega na niewiarygodnie szybkiej serii uderzeń pięścią, gdzie tak naprawdę do uderzeń wykorzystuje się parę rąk, a nie (wbrew pozorom) jedną. Wymaga aktywnego Sougishiki.
Ranga:C
Pobiera Chakry:-
Czas do następnego użycia:3 posty

4.Taren Kyaku


Rozwinięcie techniki Taren Ken. Tym razem ze stawu kolanowego wyłaniają się dwie dodatkowe nogi, dzięki czemu ilość uderzeń jeszcze wzrasta razem z ich siłą. Całość znów wygląda, jakby uderzenia zadawała tylko jedna noga. Wymaga aktywnego Sougishiki.
Ranga:B
Pobiera Chakry:-
Czas do następnego użycia:5 posty

5.Kousei


Technika, za pomocą której bliźniak może się regenerować w ciele brata/siostry. Najpierw muszą się ze sobą połączyć, później, w ciele ranny musi zapaść z powrotem w sen, podczas którego jego ciało regeneruje zranienia dużo szybciej, niż normalnie. Do rozpoczęcia techniki wymaga się aktywnego Sougishiki, jednak już wewnątrz bliźniak momentalnie zasypia, przez co aby uzyskać jakiekolwiek profity z technik klanowych, należy ponownie aktywować Sougishiki.

6.Ippai Sougishiki


Pełne przebudzenie. Bliźniak już nie tylko jest świadom otoczenia i nie wspomaga brata/siostry w jego technikach, ale staje się prawie osobnym tworem. Souseiji ma teraz dwie głowy, dwie pary rąk i dwie pary nóg, co daje mu odpowiednie premie. Technika ta może zastępować zwyczajne Sougishiki w wymaganiach poszczególnych umiejętności.
Ranga:A
Pobiera Chakry:15%
Czas do następnego użycia:5 postów

7.Wareme Roppou


Rozdzielenie bliźniąt. Niesamowicie wyczerpująca oboje rodzeństwa technika polegająca na dosłownym rozdzieleniu swoich ciał. Każde z nich dostaje głowę, rękę i nogę (sic… makabrycznie…), zaś część tułowia i druga ręka/noga ‘nadlewa’ im się ze specjalnej, czarnej, bardzo wytrzymałej substancji (jednak na potrzeby mechaniki traktowana jest jak przedmiot, czyli można to zniszczyć). Rodzeństwo na krótki okres czasu staje się osobnymi bytami, mogą używać osobnych technik, mogą osobno atakować, poruszać się, myśleć itd., jedyny wyjątek to techniki przywołania, gdyż pakt został zawarty z Souseiji jako jedność i też dwoje bracia/siostry muszą wykonać technikę w tym samym momencie. Dodatkowo każde z nich posiada ‘szósty zmysł’, dzięki któremu czuje że druga połówka znajduje się w niebezpieczeństwie. Jeżeli jedno z nich umrze (a mają te same statystyki, techniki i punkty Jutsu) i nie zostanie w jakiś sposób ‘wskrzeszone’, umierają oboje w chwili, w której skończy im się kondycja/chakra.
Ranga:S
Pobiera Chakry:30%
Czas do następnego użycia:7 postów do połączenia ciał


Techniki wejścia w ciało(Techniki są zakazane czyli KinJutsu)

1.Karadayuukai


Specjalna technika wykorzystywana przez Souseiji do działań skrytobójczych. Zdolność możliwa do wykonania dopiero po rozłączeniu. Bliźniak jest w stanie zasymilować się z ciałem dowolnej istoty żyjącej. W tej postaci jednak dzieli z ofiarą prawie całe ciało i wszystkie obrażenia, które przyjmie dana jego część, otrzymuje również on sam. Za to może np. atakować swoimi rękoma ‘opętaną osobę’. Kontrolę nad ciałem przejmuje ten, który posiada wyższy atrybut: Psychika.
Ranga:A
Pobiera Chakry:30% wejście/10% wyjście

2.Serushou

Ostateczna technika Souseiji podczas połączenia z innym ciałem. Aktywując tę zdolność członek klanu jest w stanie dowolnie tworzyć i niszczyć komórki, z których zbudowane jest ciało opętanego. Może całkowicie zdezintegrować jego organy albo sprawić, by po kolei odpadły mu członki. Obrażenia doznane od tej techniki nie wyrządzają szkód samemu Souseiji, mimo że ciągle znajduje się w ciele. Wymaga aktywnego Karadayuukai.
Ranga:S
Pobiera Chakry:40%
Czas do następnego użycia:3 posty

_________________Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://sonrpg.forumpolish.com
 
Klan Souseji
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shadow Of Ninja :: Administracja i Gracze :: Techniki :: Techniki Klanowe-
Skocz do: