Shadow Of Ninja
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Shadow Of Ninja


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Trening Erbala

Go down 
AutorWiadomość
Erbal
Student Akademi
Student Akademi
Erbal


Suna :


Trening Erbala Empty
PisanieTemat: Trening Erbala   Trening Erbala EmptyNie 11 Paź - 12:26

Przychodzę nad oazę z dziwnym zwojem.Wchodzę na oazę i go rozkładam po czym biorę jedną kukłę ze zwoju i według ,,instrukcji we zwoju staram się poruszać kukła za pomocą chakry.Na początku wydawało mi się to bardzo trudne ale widać było rezultaty,powoli kukła ruszała prawą ręką poczym ruszyła lewą nogą.Byłem bardzo podekscytowany i ucieszony.Trenowałem dalej by nauczyć się owej umiejętności.Po 2h było widać jak kukła powoli chodziła, ale nie ruszała się idealnie.Mój zapał wzrósł i dalej ćwiczyłem;
*-Cholera,jakie to ciężkie*Po czym zrobiłem sobie krótki odpoczynek i jeszcze raz spojrzałem do zwoju w celu zdobycia lepszych informacji na temat jutsu.
*-Już wiem,jeśli skupie się na kukle i skupie chakre w dłoniach po czym przeprowadzę ją do kukły i utrzymam ten poziom to uda mi się opanować to jutsu!*Erbal ponowił trening po po czym skupił wzrok na kukle,skumulował chakre w dłoniach i przeprowadził ją w kształcie nici na kukłę.Efekty były natychmiastowe,kukiełka podniosła się i zaczęła poruszać kończynami i chodzić lecz po chwili przestała się ruszać ponieważ zaczęła się burza piaskowa a ja uciekłem do jaskini biorąc kukiełkę.
*-Jeśli teraz przerwę trening to nie uda mi się opanować tego jutsu!*Chłopak dalej ćwiczył bez wytchnienia,miał nadzieje że mu się uda opanować ową technikę!




________________________________________________________________________________________________________________________________
Kugutsu no Jutsu
Trening Erbala Th_KankurouChakra

Technika polega na kontrolowaniu marionetek przez nici stworzeone za pomocą chakry. Jest to podstawa klanu Ayatsuri.

Ranga : E
Pobiera Chakry : 1% / 1 Post / 1 Lalka
Czas do następnego użycia : *
Powrót do góry Go down
 
Trening Erbala
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Posiadłość Erbala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shadow Of Ninja :: Fabuła - Wioski Ninja :: Suna-Gakure :: Oaza Koczowników-
Skocz do: