Shadow Of Ninja
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Shadow Of Ninja


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nauka Sinico

Go down 
AutorWiadomość
Sinico
Chunin
Chunin
Sinico


Konoha :


Nauka Sinico Empty
PisanieTemat: Nauka Sinico   Nauka Sinico EmptyNie 11 Paź - 11:38

Nauka Sinico - Oddama Rasengan



Sinico bez koszuli wychodzi z lasu. Widoczne są jego czerwone tatuaże w kształcie smoka. Łapie się za głowe oba rękoma i mówi :
-Ahhh , te powietrze i nawet wode słychać - uśmiechnoł się - no nic , kazali mi poćwiczyć ahh , podobno jestem niewydyscyplinowany - wyjmuje jakiś zwój z kieszeni - A więc... o tak to będzie dobre! - Po czym chłłopiec usiadł  na jakimś pierwszym lepszym kamieniue , spojrzał na posąg Madary. Sinoco wzdychnoł i rzekł :
-Jak ktoś taki jak Madara , mógł tak ośmieszyć się w walce z Liderem Klanu Senjuu , Pierwszym Hokage - jego spojrzenie zrobiło się nagle ostre , zimne - Ja tego blędu nie popełnie... - Ahh - spojrzał do zwoju. Chuchnoł , przetarł kartke zwoju i nagle naszło go coś porażającego.
-Oddama Rasengan tak? Technike Rotacji Chakry , Wirującą Strefe zwaną Rasengan , opanowałem , więc co to dla mnie jego silniejsza wersja , Potężna Strefa Zawirowania? To pestka i pikuś! - po czym wstał pewnie i stworzył klona używając techniki Kage Bunshin.
-O co to? Deszcza pada? - i z nieba zaczeły spadać krople deszczu - No nic będe musiał trenować w deszcz. - Chłopak Wystawił ręke po czym krzyknoł "Do roboty!" a jego klon zaczoł machać coś nad jego ręką.
-Hmmm , kiedy pierwszy raz uczyłem się Rasengan to pomogło , jednak w ciągu dwóch lat opanowałem go jedną ręką , w zwoju pisze że warto spróbować tą techniką. - powiedział Sinico.
-Taaak , rozumiem ... ostatnim razem to pomogło ale czy pomoże terazz? - odparł jego klon.
Nagle na ręce Sinico zaczeło się coś pojawiać , coś w stylu Rasengan , niebieska chakra wirowała. Nagle wokół Sinico i jego klonu zaczoł wiać wiatr .
-Kurdee! Mocniej , więcej chakry! - krzyknoł Chłopak.
-Nie moge aaa! - odparł krzykiem klon , po czym nie wytrzymał natężenia i puścił kulę chakry. Właściwie go odrzuciło. Sinico krzyknoł , a chakra którą trzymał po prostu wybuchła. Klon znikł , a Sinico wiedział że nie pujdzie tak łatwo. Złożył pieczęcie i stworzył następnego.
-Jesteś moim klonem wiesz co robić - rzekł do sobowtura Sinico.
-Mhm - odparł klon. Po czym Chłopak wystawił ręke a jego klon powtórzył czynność. Coś wychodziło , powoli kula chakry była coraz większa...
-Muszze pamiętać o skupieniu - pomyślał młodzieniec i w tej właśnie chwili znów coś poszło nie tak , Rasengan znów wybuchł , to poprostu zbyt duże natężenie chakry. Klona i Sinico odrzuciło na większąs odległość. Sinico nie poddawał się wiedział że wkońcu mu się uda! Razem z klonem podeszli już do 3 próby. Chłopak wystawił ręke , a jego klon zaczoł machać rękoma nad nią. Nagle Sinico poczuł potężne natężenie chakry.
-O nieee! Znowu!!! - krzyknoł - Nie nie poddam się! Tym razem mi się uda! - dodał też krzykiem. Po czym razem klonem jakoś utrzymali tą energie.
-Hmmm , o wiem! To drzewo , ono będzie naszym celem. - powiedział Chłopak po czym razem z klonem obrócili się i zaczeli biec prosto na to drzewo. Sinico czuł już lekkie zmęczenie , cały czas razem z klonem utrzymywali kulę tak potężnej energi i do tego padał deszcz.
-Aaaaaaa! Oddama Rasengan! - krzyknoł młodziak podczas biegu był już razem z klonem przy drzewie , ale przytrafił im się mały wypadek. Nie zauważyli kauży z błotem. Obaj sie poślizgneli , a kula chakry "Rasengan" nie kontrolowana wybuchła! Klon znikł a Sinico wykrzyczał :
-Niee no znowu?! Co jest ludzie - po czym walnoł ręką w błoto , był zdenerwowany. Sinico aktywował Sharingan! 3 łezki na jego oku zaczeły się kręcić. Chłopak znów stworzył klona. Wystawił ręke , a jego klon zaczoł nad nią machać. Swoim sharinganem zauważył każde zawirowanie Chakry.
-Tak! Tak! Wiem co poprawić! - radośnie wykrzyknął. Jego klon zaczoł machać inaczej , szybciej , ale bardziej dokładnie. Lekko zmienił kolejność machania co poprawiło wielkość Rasengan'a.
Sinico czuł się pewnie. Razem z klonem wyznaczyli sobie nowy cel. Wielką skałe. Zaczeli biec prosto na nią. Była ona dobre 500 metrów od nich. Biegli , biegli aż wkońcu następna kałuża błota, tym razem Sinico wraz ze swoim klonem przeskoczyli ją dzięki swojemu Sharingan.
-Oddama Rasengan! - krzyczeli ze swoim klonem. Skondensowaną chakrą walneli prosto w skałe. Klon znikł , a Sinico zobaczył wielkie światło , nie wiedział co się dzieje. Coraz potężniejsze światło. Aż wreszcie wybuch. Sinico został odrzucony na odległość 400 metrów! Wybuch był taki potężny. Chłopak leżał na ziemi , deszcz nadal padał. Powoli wstal , czuł ból na barku.
-Ahh , boli... chyba musze coś z tym zrobić - po czym jego uwagę przykuł rozwalony na kawełeczki głaz. Tak Sinico nauczył się tej technika , aż podskoczył z radości!
-Taaaaaaak! Nareszcie to umiem. - ból minął szybko a zadowolony Sinico po treningu wrócił do domu. Deszcz ustał...

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Uczona Technika :

Odama Rasengan
Nauka Sinico Oodamarasengantr2

Technikę tą stworzył Naruto podczas swojego treningu z Jiraiyą. Jest to nic innego jak ulepszona wersja zwykłego Rasengana. Różni się od niej tylko większą ilością użytej chakry, prawdopodobnie zwiększając również jej prędkość rotacyjną. Bezpośrednie przyjęcie na siebie Oodama Rasengana w większości przypadków kończy się śmiercią.

Pobiera Chakry: 21%
Czas do następnego użycia:8 postów
Wymagane:Rasengan
Powrót do góry Go down
https://sonrpg.forumpolish.com
 
Nauka Sinico
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Uchiha Sinico
» Nauka Krizoshi
» [WAŻNE] Nauka Technik
» Sinico : Yì Shù Shén : Kuchiyose Hande Fēng Zheng Sharingan

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shadow Of Ninja :: Fabuła - Wioski Ninja :: Konoha-Gakure :: Dolina Końca-
Skocz do: